Vyhľadávanie

Kajmanské ostrovy ponúkajú dôchodcom viac než len daňový raj
Kombinácia zariadení - niektoré vytvorené človekom, iné prírodou - láka čoraz viac ľudí nad 50 rokov, ktorí nie sú obyvateľmi Kajmanských ostrovov.

 Top 10 jesenných koktailových receptov
Objavte naše obľúbené recepty na jesenné koktaily a namiešajte si lahodné sezónne nápoje. Vyskúšajte ostružinový fizz, korenený jablkový snap alebo brilantný bramble.

 Recenzia nového Audi RS 4 Avant Competition 2022

Nové Audi RS 4 Avant Competition je ostrejšie, hlasnejšie a rýchlejšie ako štandardné RS 4

Ranč Štyri Srdcia, 100 Mile House, British Columbia, Kanada
Ranč Four Hearts - miesto, kde sa vytvárajú spomienky, kde sa darí prírode a kde sa skvele a hladko vytvára spojenie medzi krajinou a majiteľom. Ranč Four Hearts sa nachádza uprostred skutočnej divočiny v Britskej Kolumbii a je obklopený nekonečnou krásou.

Po uvoľnení cestovných obmedzení po celom svete a po dvoch rokoch neistoty je teraz ten správny čas na to, aby ste si zaobstarali cestu do wellness destinácie, ktorá vám zlepší život. Cestovanie bolo jedným z prvých odvetví, ktoré zasiahla pandémia, ale už sa spamätáva - a wellness cestovný ruch je na čele. Predpokladá sa, že globálny trh s wellness cestovným ruchom, ktorého hodnota v roku 2019 dosiahne 720,4 miliardy USD, porastie v rokoch 2020 - 2025 o 20,9 % - rýchlejšie ako ktorýkoľvek iný sektor wellness ekonomiky.

Čakajú Vás letné párty a vy by ste chceli ohúriť skvelými drinkami? Alebo si len chcete spríjemniť horúce slnečné počasie a vychutnať si vo vírivke, prípadne v bazéne, drink alebo ľadovú limonádu? Spolu sa naučíme ako na to.

Hoci je zoznam letných nápojov stále bohatší o rôzne novinky, medzi najznámejšie a najobľúbenejšie patria miešané nápoje, ako sex on the beach, piña colada a mojito. Vynechajme avšak tieto staré dobre klasiky a pripravme si spoločne menej známe drinky, ktoré nám navodia tú správnu letnú atmosféru. Poďme na to.

V posledných rokoch sa stal paddle boarding veľmi populárnym a rozšíreným vodným športom, ktorý sa dá ľahko naučiť. Bez ohľadu na váš vek, pohlavie alebo skúsenosti, už po krátkej jednoduchej výučbe získate základné zručnosti, ktoré potrebujete na to, aby ste sa dostali von a pádlovali. Skvelé na tom je, že na nich môžete robiť toľko rôznych činností- od rybolovu až po fitness, je množstvo vzrušujúcich aktivít, ktoré si môžete užiť na vode. Nech už je váš záujem akýkoľvek, pravdepodobne to môžete vyskúšať na SUP!