Vyhľadávanie

Kovbojský klobúk

Odkiaľ prišiel nápad na kovbojský klobúk? Na túto otázku existujú tri odpovede, pričom každá z nich je provokatívnejšia ako predchádzajúca.

Joga je kľúčom k chudnutiu a dobrému vzhľadu

Joga je nielen skvelým cvičením, ale aj úžasným nástrojom na spaľovanie kalórií a chudnutie. Pomáha znižovať stres, lepšie spať a dodáva vám viac energie počas celého dňa. Zvyšuje tiež váš metabolizmus a pomáha budovať silné svaly. Tajomstvo, ako schudnúť a byť zdravý, je jednoduché. Joga je najlepší spôsob, ako schudnúť a vyzerať dobre. Nehovorím tu o nejakých gýčových bollywoodskych tanečných pohyboch. Hovorím o jogových ásanách (pozíciách), pri ktorých sa zapotíte, pretiahnete a spálite tuk.

Kajmanské ostrovy ponúkajú dôchodcom viac než len daňový raj
Kombinácia zariadení - niektoré vytvorené človekom, iné prírodou - láka čoraz viac ľudí nad 50 rokov, ktorí nie sú obyvateľmi Kajmanských ostrovov.

 Top 10 jesenných koktailových receptov
Objavte naše obľúbené recepty na jesenné koktaily a namiešajte si lahodné sezónne nápoje. Vyskúšajte ostružinový fizz, korenený jablkový snap alebo brilantný bramble.

 Recenzia nového Audi RS 4 Avant Competition 2022

Nové Audi RS 4 Avant Competition je ostrejšie, hlasnejšie a rýchlejšie ako štandardné RS 4

Ranč Štyri Srdcia, 100 Mile House, British Columbia, Kanada
Ranč Four Hearts - miesto, kde sa vytvárajú spomienky, kde sa darí prírode a kde sa skvele a hladko vytvára spojenie medzi krajinou a majiteľom. Ranč Four Hearts sa nachádza uprostred skutočnej divočiny v Britskej Kolumbii a je obklopený nekonečnou krásou.

Po uvoľnení cestovných obmedzení po celom svete a po dvoch rokoch neistoty je teraz ten správny čas na to, aby ste si zaobstarali cestu do wellness destinácie, ktorá vám zlepší život. Cestovanie bolo jedným z prvých odvetví, ktoré zasiahla pandémia, ale už sa spamätáva - a wellness cestovný ruch je na čele. Predpokladá sa, že globálny trh s wellness cestovným ruchom, ktorého hodnota v roku 2019 dosiahne 720,4 miliardy USD, porastie v rokoch 2020 - 2025 o 20,9 % - rýchlejšie ako ktorýkoľvek iný sektor wellness ekonomiky.