Vyhľadávanie

 Top 10 jesenných koktailových receptov
Objavte naše obľúbené recepty na jesenné koktaily a namiešajte si lahodné sezónne nápoje. Vyskúšajte ostružinový fizz, korenený jablkový snap alebo brilantný bramble.

Hviezdami našej ponuky jesenných koktailov sú lahodný trnkový gin, jemne korenené jablkové brandy, hrejivé varené koktaily a chute inšpirované živým plotom. Tieto sezónne kúsky obsahujú klasické ovocné kombinácie, ktoré budete chcieť popíjať celý večer.

" Dobré rady, ako sa liečiť prírodnou formou, domáca liečba "

Zostavte si dokonalé zábavné menu a skombinujte chladivé koktaily s hodnotnými taniermi z našej jesennej zbierky receptov. Využite tieto krátkodobé sezónne chute a pripravte si pôsobivú nátierku spolu s vhodnými nápojmi.

10 najlepších jesenných koktailov

1. Kokteil z trnkového ginu

Inšpirujte sa živým plotom a vyskúšajte náš jednoduchý kokteil z trnkového ginu. Botanický gin a jalovcový sirup vytvárajú sladkú a ostrú zmes chutí, ktorej sa jednoducho nedá odolať. Naučte sa, ako si doma pripraviť trnkový gin podľa nášho jednoduchého receptu, ktorý naplno využije jesennú hojnosť ovocia. Fľaša tohto bohatého likéru nikdy nepríde nazmar a je to vynikajúci domáci darček.

2. Kořenená jablková štrúdľa a koktail s brandy


Klasickému sidecaru zo šesťdesiatych rokov dodajte jesennú podobu s naším kokteilom s jablkovým závinom a brandy. Chuť jabĺk a škorice s nádychom orechových mandlí už nič viac neevokuje prelom ročných období. Predstavte si sladký štrúdľový dezert v tekutej podobe. Využite svoju fľašu a vyskúšajte naše ďalšie recepty na kokteily s brandy, od klasického brandy sour až po tradičný sidecar alebo singapurský sling.

Viac sa dočítate na stránke: Moja Vitalita