Vyhľadávanie

Prekvapivé výhody medu pre všetky typy vlasov
Med je každodenná zložka, ktorú môžete ľahko získať z kuchynskej špajze. Je to prírodná surovina, ktorá sa hodí na rôzne účely a je nevyhnutná. Med sa dá napríklad prehltnúť a použiť na pokožku alebo vlasy.

Na prvý pohľad sa môže zdať, že prútený a ratanový nábytok sú rovnaké, že jeden z nich môže byť alternatívny názov používaný na predaj repliky výrobku. Nie je to však striktne pravda. V skutočnosti je veľmi častým omylom zamieňať jedno za druhé. Aby sme pochopili rozdiel medzi prúteným a ratanovým nábytkom, treba materiály preskúmať trochu podrobnejšie. Aký je teda rozdiel medzi ratanom a prútím? Čítajte ďalej a dozviete sa viac

Uvažujete o rezervácii dovolenky, ale obávate sa nákladov? Spoločnosti Expedia a Airlines Reporting Corporation (ARC) odhalili svoje praktické cestovateľské tipy, ako si rezervovať a ako môžete ušetriť na svojej budúcej dovolenke.

Zistite fakty pri príležitosti Národného dňa kávy. Pri príležitosti Medzinárodného dňa kávy (29. septembra) sme sa opýtali Fridy Harju, odborníčky na výživu z aplikácie Lifesum (www.lifesum.com), ako začleniť svoje obľúbené latte, americano alebo flat white do zdravého životného štýlu.

Po zažitej pandémií sa mnoho ľudom úplne uzavreli dovolenkové plány. Leto 2022 so sebou nielenže prináša teplé počasie, ale aj množstvo cestujúcich turistov do zahraničia. I keď zatiaľ nad tohtoročnou letnou sezónou stále zostávajú otázniky, zdĺhavá dovolenková prestávka už vedie k prudkému nárastu luxusných rezervácií na leto 2022. Cestujúci sa rozhodli ísť na dovolenku po dlhom čase strávenom doma. Aké sú teda najžiadanejšie a najlepšie dovolenkové destinácie počas leta 2022? Poďme sa spolu na to pozrieť.

Pod každé sedlo je potrebná jazdecká podsedlovka. Všetky deky sú navrhnuté tak, aby chránili vášho koňa počas jazdy. Musia tiež znižovať tlak na chrbát koňa, zabraňovať pošmyknutiu, odvádzať pot a udržiavať sedlo čisté. Väčšina jazdcov na koni chce, aby ich podložka zodpovedala farbe koňa a sedla. Dnes na trhu nájdete rôzny sortiment westernových podsedloviek. K dispozícii je široký výber materiálov, strihov a prevedení.

ako si vybrať dovolenku na Slovensku

Chcete stráviť letnú dovolenku na Slovensku a neviete, ako na to? V tomto článku Vám priblížime kroky, ktoré Vám pomôžu zorientovať sa v tom, ako si vybrať skvelú dovolenku aj na Slovensku.

Slovensko je krásna krajina. Dovolenku si tu dokážete užiť rôznymi spôsobmi a nájde si tu každý to svoje. Krásna príroda, množstvo národných parkov, historické mestá, hrady a zámky, prírodné jazerá, termálne kúpaliská, kúpele, aquaparky, kempingy – všetko to nám zaručuje, že aj dovolenka na Slovensku môže byť nezabudnuteľná.

A ako si vybrať tú správnu dovolenku? Na začiatok je potrebné ujasniť si to, akú dovolenku chceme absolvovať. Pre správny výber by sme si mali zodpovedať zopár otázok.