Vyhľadávanie

Ako vybrať darček pre špeciálnu príležitosť
Určite ste sa už v živote stretli s dilemou, aký darček vybrať pre niekoho blízkeho. Špeciálne, ak sa jedná o výnimočnú príležitosť, akou je napríklad oslava významného životného jubilea, narodenie dieťaťa, promócie, výročie svadby... Dôvodov môže byť mnoho a vybrať vhodný darček býva častokrát náročné.

Všetky významné príležitosti si určite zaslúžia niečo rovnako špeciálne. Dar, ktorý ani rokmi nestratí na hodnote a uchová v sebe tie najkrajšie spomienky. Presne takým darom je určite zlatý šperk.

Nakupujte u zlatníka s dlhoročnými skúsenosťami

Rodinné zlatníctvo AURIUM prostredníctvom svojho e-shopu ponúka štýlové zlaté šperky s moderným a nadčasovým dizajnom, ktorý sa ani po rokoch neopozerá. V pestrej ponuke nájdete kvalitné šperky pre ženy , ako aj šperky pre mužov, z ktorých si určite vyberú aj tí najnáročnejší.

Viac sa dočítate na stránke: magazin.nasetipy.sk

TOP výrobcovia LED svetlometov na svete

Vzhľadom na rozšírenosť žiaroviek led svetlometov v posledných rokoch túto technológiu zavádza viac výrobcov led svetlometov, pretože náklady klesajú. A halogénové žiarovky sa rýchlo stávajú zastaranými v dôsledku rozšírenia led žiaroviek do automobilov.

Lenovo ThinkPad T480 Recenzia

Pokiaľ ide o 14-palcové pracovné ultrabooky, spoločnosť Lenovo to má so svojimi ThinkPadmi premyslené. Vo svojej ponuke má ľahký – 3,6-kilogramový Lenovo ThinkPad T480, ľahší – 3-kilogramový Lenovo ThinkPad T480s a najľahší – novo vydaný Lenovo ThinkPad X1 Carbon. Je ironické, že s tým, ako sa systém stáva tenším a ľahším, sa ceny hýbu opačným smerom. Prečo by ste si teda mali vybrať najťažší ThinkPad v balení?

Prekvapivé výhody medu pre všetky typy vlasov
Med je každodenná zložka, ktorú môžete ľahko získať z kuchynskej špajze. Je to prírodná surovina, ktorá sa hodí na rôzne účely a je nevyhnutná. Med sa dá napríklad prehltnúť a použiť na pokožku alebo vlasy.

Na prvý pohľad sa môže zdať, že prútený a ratanový nábytok sú rovnaké, že jeden z nich môže byť alternatívny názov používaný na predaj repliky výrobku. Nie je to však striktne pravda. V skutočnosti je veľmi častým omylom zamieňať jedno za druhé. Aby sme pochopili rozdiel medzi prúteným a ratanovým nábytkom, treba materiály preskúmať trochu podrobnejšie. Aký je teda rozdiel medzi ratanom a prútím? Čítajte ďalej a dozviete sa viac

Uvažujete o rezervácii dovolenky, ale obávate sa nákladov? Spoločnosti Expedia a Airlines Reporting Corporation (ARC) odhalili svoje praktické cestovateľské tipy, ako si rezervovať a ako môžete ušetriť na svojej budúcej dovolenke.

Zistite fakty pri príležitosti Národného dňa kávy. Pri príležitosti Medzinárodného dňa kávy (29. septembra) sme sa opýtali Fridy Harju, odborníčky na výživu z aplikácie Lifesum (www.lifesum.com), ako začleniť svoje obľúbené latte, americano alebo flat white do zdravého životného štýlu.