Vyhľadávanie

TOP výrobcovia LED svetlometov na svete

Vzhľadom na rozšírenosť žiaroviek led svetlometov v posledných rokoch túto technológiu zavádza viac výrobcov led svetlometov, pretože náklady klesajú. A halogénové žiarovky sa rýchlo stávajú zastaranými v dôsledku rozšírenia led žiaroviek do automobilov.

Medzitým existuje aj nespočetné množstvo dodávateľov automobilových LED autožiaroviek, ktorí bojujú o popredné miesto, a vy musíte byť zmätení z toho, ako nájsť najlepších dodávateľov led autožiaroviek. Našťastie sa vám výber zúži prečítaním tohto článku. V tejto pasáži sme starostlivo zostavili zoznam 3 najlepších značiek LED žiaroviek pre automobily na svete a ukážeme vám niektoré z ich najhorúcejších produktov na trhu. Dúfame, že to pre vás bude užitočné, pretože výber spoľahlivého dodávateľa osvetlenia pre automobily je jedným z najdôležitejších faktorov úspechu.

1.PHILIPS
Amsterdam, Holandsko, Žiarovky do svetlometov, LED interiérové a exteriérové osvetlenie, autopríslušenstvo

Spoločnosť Philips bola založená v roku 1891 a je veľkým medzinárodným výrobcom LED svetlometov do automobilov, ktoré si vybralo viac ako 100 výrobcov automobilov. Ich poslaním je zvýšiť bezpečnosť vodičov pomocou najnovšej technológie žiaroviek LED svetlometov. Už takmer sto rokov dôverujú spoločnosti Philips Automotive tisíce zákazníkov a partnerov pre jej popredný výskum a vývoj, výrobný výkon a inovácie. Spoločnosť Philips sa od ostatných výrobcov odlišuje tým, že každý rok požiada o 50 nových patentov. V snahe o lepší zážitok z jazdy prostredníctvom svetla spoločnosť Philips navrhuje žiarovky svetlometov s cieľom dosiahnuť dokonalý výkon, trvanlivosť a spokojnosť zákazníkov.

Viac sa dočítate na stránke: led-rampa.sk