Vyhľadávanie

Lenovo ThinkPad T480 Recenzia

Pokiaľ ide o 14-palcové pracovné ultrabooky, spoločnosť Lenovo to má so svojimi ThinkPadmi premyslené. Vo svojej ponuke má ľahký – 3,6-kilogramový Lenovo ThinkPad T480, ľahší – 3-kilogramový Lenovo ThinkPad T480s a najľahší – novo vydaný Lenovo ThinkPad X1 Carbon. Je ironické, že s tým, ako sa systém stáva tenším a ľahším, sa ceny hýbu opačným smerom. Prečo by ste si teda mali vybrať najťažší ThinkPad v balení?

Pretože nielenže má najnižšiu štartovaciu cenu z tejto trojice, ale je vybavený aj niektorými staršími funkciami, ktoré na jeho ostatných miniatúrnych súrodencoch nenájdete, vrátane batérie vymeniteľnej za prevádzky, ktorá vám poskytne takmer večnú výdrž bez pripojenia k elektrickej sieti. Za predpokladu, že budete ochotní nosiť náhradné diely.

Porty Lenovo T480 sú tu ďalším predajným bodom, ktorý v sebe ukrýva množstvo portov ako náhrada stolného počítača, podčiarknuté možnosťami Ethernetu a Thunderbolt 3. Pohodlná klávesnica vám umožní napísať tú štvrťročnú správu; a konfigurovateľné možnosti od dedikovanej grafickej karty až po rozšírenú batériu robia to všetko stojí za to.

ThinkPad X1 Carbon síce nenahradí žiadaný objekt ThinkPad X1 Carbon ako náš výber redakcie, ale je to zlatý štandard pre pracovné biznis notebooky.

Dizajn

ThinkPad neprehliadnete ani z druhého konca miestnosti a ThinkPad T480 nie je iný. Má všetkým známy čierny exteriér s lesklým červeným “i” ako každý iný ThinkPad. Po otvorení veka sú prítomné charakteristické čierne klávesy s bielymi nápismi a zvyčajný červený hrot TrackPointu je na svojom mieste. Ak sa vám páči vzhľad počítačov ThinkPad, estetika je tu veľmi príjemná.

Viac sa dočítate na stránke: repasovane-pc.sk