Vyhľadávanie

V posledných rokoch sa stal paddle boarding veľmi populárnym a rozšíreným vodným športom, ktorý sa dá ľahko naučiť. Bez ohľadu na váš vek, pohlavie alebo skúsenosti, už po krátkej jednoduchej výučbe získate základné zručnosti, ktoré potrebujete na to, aby ste sa dostali von a pádlovali. Skvelé na tom je, že na nich môžete robiť toľko rôznych činností- od rybolovu až po fitness, je množstvo vzrušujúcich aktivít, ktoré si môžete užiť na vode. Nech už je váš záujem akýkoľvek, pravdepodobne to môžete vyskúšať na SUP!

Stand up paddle boarding je tak všestranný, rôznorodý a je skvelou alternatívou k raftingu na divokej vode, kajakovaniu alebo kanoistike. Je to lepšie pre tých, ktorí sa obávajú, že uviaznu v kajaku hore nohami prevrátení, cítite sa oveľa voľnejšie pri pohybe. Najmä pre tých, ktorí majú bolesti chrbta a nôh, je to oveľa pohodlnejšie, takže si tento zážitok môžete užívať dlhšie.

Ešte pred tromi rokmi ľudia prichádzali s otázkou čo paddleboarding je. Mnohí, ktorí tento šport nepoznajú, sa pýtajú, v čom je paddle boarding odlišní od surfovania? Preto sme pre Vás pripravili niekoľko odpovedí na najčastejšie otázky.

Viac sa dočítate na stránke: nastip
Aktuálna ponuka paddleboardy